Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... CEDO
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

CEDO

Unde pot verifica daca este facuta plangerea la CEDO ?
Stimat fouumist,

Strict pentru a vă se confirma existența depunerii cererii puteți contacta telefonic Curtea, la nr. +33 (0)3 88 41 20 18. Alte informații nu veți primi, însă.

Tot la Curtea Europeană puteți, de asemeni, face o cerere scrisă.
Adresa Curții este:
European Court of Human Rights
Council of Europe
F-67075 Strasbourg cedex

Cu stimă.