Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... declaratia 392B
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

declaratia 392B

Buna ziua,,
Va rog sa-mi spuneti o factura din decembrie 2014 primita mai tarziu se cuprinde la achizitii in declaratia 392B sau nu.
Va multumesc,
in declaratia pt 2015 intra toate facturile ce au data in 2015