Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Caut avocat
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Caut avocat

Caut un avocat din Piatra Neamt pentru a ma reprezenta in instanta intr-un proces civil de iesire din indiviziune(daca este cazul)Detalii la telefon.
Regulament Forum

2.6. In forum nu se stabilesc relatii profesionale intre cel care intreaba si cel care raspunde, cererile si ofertele de consultanta se fac in 3 moduri: prin intermediul mesageriei private, prin alegerea unui consultant din Catalog sau prin trimiterea unei cereri de oferta la Bursa consultantilor.

www.avocatnet.ro/content/con...

www.avocatnet.ro/content/bc|...
Regulamentul forumului nu permite reclama
Puteti accesa Bursa de servicii Avocatnet,puteti solicita oficial direct la baroul de avocati local