Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Coduri CAEN
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Coduri CAEN

Buna ziua,
As vrea sa fac un srl-d, fara sa accesez momentan fonduri,cu activitatea principala, momentan, de magazin online materiale electrice. In viitorul apropiat as vrea sa deschid un magazin-depozit cu activitatile de vanzare materiale electrice si vanzare de piese auto. As vrea sa stiu ce coduri caen sunt potrivite.
Multumesc anticipat!
M-am documentat putin si am gasit urmatoarele coduri:

4791 Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
14531 Comerţ cu ridicata de piese şi accesorii pentru autovehicule
4532 Comerţ cu amănuntul de piese şi accesorii pentru autovehicule
4643 Comert cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodaresc, al aparatelor de radio si televizoarelor
4754 Comert cu amanuntul al articolelor si aparatelor electrocasnice, in magazine specializate
La infiintarea unui srl-d as putea sa pun toate cele 5 coduri?
Vedeti acest articol:
Coduri caen care nu pot fi folosite la infiintarea unui SRL-D
[ link extern ]