avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 113 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Refacturare transport extren
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Refacturare transport extren

Refacturarea costurilor de transport extern pentru ruta china-ro catre o pj romana se face cu tva?
Mentionez ca factura pe care doresc sa o refacturez am primit o de la o pj romana si nu contine tva...

multumesc!

Alte discuții în legătură

Refacturare costuri transport extern irinuka2005 irinuka2005 refacturarea costurilor de transport extern pe ruta china-ro se face cu tva? mentionex ca factura pe casre doresc sa o refacturez mai departe nu contine ... (vezi toată discuția)
Transport ruta china frankfurt irinuka2005 irinuka2005 Buna seara M-ati putea ajuta cu o informatie va rog? Am primit o factura de transport (eu fiind tot transportator inregistrat in scopuri tva in ro )pe ruta ... (vezi toată discuția)
Transport china -frankfurt-romania irinuka2005 irinuka2005 Buna seara M-ati putea ajuta cu o informatie va rog? Am primit o factura de transport (eu fiind tot transportator inregistrat in scopuri tva in ro )pe ruta ... (vezi toată discuția)