Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Revisal 6.0.4. - o noua versiune a registrului
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Revisal 6.0.4. - o noua versiune a registrului

Inspectia Muncii a pus la dispozitie Revisal 6.0.4 - noua versiune a registrului

[ link extern ]

Varianta este pentru Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10
Cornel Vasile, Consilier juridic
Ati fost si sunteti singurul site care ma anunta in timp util de toate noutatile legislative, care m-a ajutat foarte mult !!!!
FELICITARI TUTUROR !!!!!!!!!!!!!! =D>
UN SFARSIT DE SAPTAMANA CAT MAI BUN SI PLACUT SI SPOR LA TREABA !!!!!! :D

p.s.
Pentru celelalte aspecte , va rog sa deschideti un nou topic...va multumesc
Cornel Vasile, Consilier juridic
Aşteptăm păreri de la cei care s-au confruntat cu noul program şi mai ales dac-au întâmplinat probleme şi in ce sens. Multumim!
Exista problema c.i.m. suspendate in baza art.51 lit.b C.mun. , articol scos din temeiurile de drept ale suspendarii c.i.m. in REVISAL.
De ce oare, caci OUG 158/2005 este in vigoare?
Multumesc mult !!!!!!!!!!!!!!
Sper sa nu intampinam probleme cu data punerii in aplicatie la serviciu !!!!!!!!!!!!