Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Dosar preturi de transfer
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Dosar preturi de transfer

buna ziua. as avea o intrebare unde gasesc un model de dosar de transfer preturi
Buna ziua,
Continutul dosarului preturilor de transfer este reglementat de Anexa 3 a OMF 442/2016 publicat in MO74 din 02.02.2016. Va sfatuiesc sa apelati la un specialist pentru intocmirea dosarului sau macar sa cereti o revizuire daca decideti sa-l intocmiti pe cont propriu.