Forum Discuţii juridice Achiziţii publice aplicare HG 834/2009
Discuție deschisă în Achiziţii publice

aplicare HG 834/2009

Buna ziua,

AM vazut ca s-a mai postat un subiect pe aceasta tema, insa intrucat nu am gasit nicio specificare in acest act normativ, va rog sa-mi specificati daca intra in vigoare de la data publicarii in MO sau de la alta data (care?).

Va multumesc
~ Conținut șters la cerere ~
intrebare: pe 24iulie2009s-a publicat anuntul de participare la licitatie,iar pe 17 august comisia a deschis ofertele.COMISIA ERA OBLIGATA SA APLICE PREVEDERILE HG 834/2009 LA DESCHIDEREA OFERTELOR FINANCIARE ? Va multumesc ing. Anton
~ Conținut șters la cerere ~