Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... Analiza de risc magazin mixt
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

Analiza de risc magazin mixt

Buna ziua,

Avand in vedere HG 1002/2015, o firma infiintata in 2016 cu CAEN 4711, are nevoie de analiza de risc sau termenul este tot 1 iulie 2017?
Studiati acest articol si va veti lamuri: www.avocatnet.ro/content/art...
Multumesc pentru raspuns!
Aveti idee si despre cele necesare pentru autorizatia ISU si mediu?
Pentru autorizare ISU studiati acest articol: www.avocatnet.ro/content/art...
Pentru mediu studiati aici: [ link extern ]