Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Completare raport de gestiune zilnic
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Completare raport de gestiune zilnic

buna seara,
raportul de gestiune zilnic se mai intocmeste ?mai este obligatoriu pr sc,ii,if ?
multumesc
Raportul de gestiune nu este obligatoriu, dar e necesar pentru a sti care e stocul unde evidenta se tine valoric.