Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Cum ma inscriu fiscal ca artist muzician/instrumentist?
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Cum ma inscriu fiscal ca artist muzician/instrumentist?

Buna ziua,
care sunt procedurile de inscriere fiscala ca artist instrumentist. Posed dimploma de studii emisa de Scoala Populara de Arta Bucuresti. Multumesc!
Em_M, utilizator
Trebuie sa va infiintati un pfa
PFA sau Certificat de inscriere fiscala simpla ca in cazul traducatorilor autorizati?