avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 832 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... preluare arhiva I.A.S.BUFTEA
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

preluare arhiva I.A.S.BUFTEA

Buna ziua,
Cum pot sa aflu unde este acum arhica ce i-a apartinut I.A.S.BUFTEA(intreprindere agricola de stat)?
Am inteles ca ar fi preluat-o un lichidator dar nu stiu alte amanunte.

Multumesc.

Alte discuții în legătură

Cum se numeste, in prezent, fostul sugtc bucuresti? rodyca5809 rodyca5809 Buna seara Stie cineva cum se numeste, astazi, fostul SUGTC Bucuresti, sau IUG Bucuresti? Trebuie sa recuperez o carte de munca de la ei, si nu stiu cum sa-i ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, Știe cineva unde ar putea fi arhivele Întreprinderii ... Gabriel Klein Kiritescu Gabriel Klein Kiritescu Buna ziua, Știe cineva unde ar putea fi arhivele ÎNTREPRINDERII COFETĂRII - RĂCORITOARE Nr. 1 BUCUREȘTI? (vezi toată discuția)
Intreprinderea suveica-unitatea''c'' ANTON1957 ANTON1957 doresc sa aflu de unde pot obtine o adeverinta cu veniturile lunare avute in perioada 1976-1983.mentionez ca unitatea ''C'' cat si unitatea''A'' au fost ... (vezi toată discuția)