Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Angajare cetatean indian
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Angajare cetatean indian

Buna ziua
va rog ma puteti ajuta
am dori sa angajam cetatean indian cu permis de sedere in Romania, este casatorit aici, dar nu stiu cum se procedeaza in acest caz; am sunat la ITM si mi s-a raspuns :nu stim exact, cei de la politie va pot raspunde....
va rog imi puteti spune care sunt pasii pt angajare?
multumesc