Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... avocat codul muncii
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

avocat codul muncii

buna ziua,

Ma intereseaza sa ma consult cu un avocat pe probleme de codul muncii,demisie,consecinte ale acesteia.
Ma intereseaza un pret si o persoana de contact. Precizez ca sunt din Bucuresti.

Multumesc,
Regulament Forum

2.6. In forum nu se stabilesc relatii profesionale intre cel care intreaba si cel care raspunde, cererile si ofertele de consultanta se fac in 3 moduri:
- prin intermediul mesageriei private,

- prin alegerea unui consultant din Catalog
www.avocatnet.ro/content/con...

sau

- prin trimiterea unei cereri de oferta la Bursa consultantilor.
www.avocatnet.ro/content/bc|...