Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... PLAN DE FORMARE PROFESIONALA
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

PLAN DE FORMARE PROFESIONALA

Buna ziua!
Va rog sa ma ajutati, trebuie sa intocmesc un plan de formare profesionala pt firma, dar societatea la care lucrez nu trimite personal la cursuri, formeaza oamenii la locul de munca, da testari acestora, cum trebuie sa intocmesc planul?
Imi poate cineva oferi un model de plan daca se poate?
Va multumesc.
Dati-mi adresa de mail si vi-l trimit acum.
AngiF
adresa mea este: liliua2008@yahoo.com
VA MULTUMESC MULT!
am si eu nevoie :margareta.a76@gmail.com.
multumesc!
si mie imi trebuie : andreea_firoiu@yahoo.com. multumesc
imi puteti trimite va rog plan de formare profesionala?adresa este : eujad@yahoo.com