avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 725 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... PLAN DE FORMARE PROFESIONALA
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

PLAN DE FORMARE PROFESIONALA

Buna ziua!
Va rog sa ma ajutati, trebuie sa intocmesc un plan de formare profesionala pt firma, dar societatea la care lucrez nu trimite personal la cursuri, formeaza oamenii la locul de munca, da testari acestora, cum trebuie sa intocmesc planul?
Imi poate cineva oferi un model de plan daca se poate?
Va multumesc.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 16:17, 22 Noiembrie 2017
Dati-mi adresa de mail si vi-l trimit acum.
AngiF
adresa mea este: liliua2008@yahoo.com
VA MULTUMESC MULT!
am si eu nevoie :margareta.a76@gmail.com.
multumesc!
si mie imi trebuie : andreea_firoiu@yahoo.com. multumesc
imi puteti trimite va rog plan de formare profesionala?adresa este : eujad@yahoo.com

Alte discuții în legătură

Plan de formare profesionala miki.mihaela2006 miki.mihaela2006 Am nevoie de modele de planuri de formare profesionala -(cursuri organizate de unitate) pt functiile : contabil ... (vezi toată discuția)
Proceduri operationale pt compartimentul resurse umane veronicam veronicam Va rog sa-mi trimitetri cateva modele de proceduri operationale pentru compartimentul resurse umane (vezi toată discuția)
Plan de redresare necesar acordarii esalonarii la plata a creanteor bugetare manuelle manuelle Buna ziua. Ma puteti ajuta cu un model de plan de redresare financiara? Am nevoie sa-l anexez cererii de esalonare la plata a creantelor bugetare in baza OUG ... (vezi toată discuția)