Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... proceduri operationale pt Compartimentul resurse umane
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

proceduri operationale pt Compartimentul resurse umane

Va rog sa-mi trimitetri cateva modele de proceduri operationale pentru compartimentul resurse umane
Si eu as fi interesata de acest subiect !!!!!!!! Cum v-ati rezolvat problema ...va multumesc din Focsani
Daca imi trimiteti o adresa de mail ... va pot ajuta eu cu astfel de proceduri , pe care le puteti adapta la societatea dvs. ... :)
iti multumesc in mod deosebit ...adresa mea de e-mail lusha38@yahoo.com
Lusa_tanase a scris:

iti multumesc in mod deosebit ...adresa mea de e-mail lusha38@yahoo.com

v-am trimis pe mail ... :)
Va rog din tot sufletul si eu am nevoie de aceste proceduri. Acum lucrez si eu la ele dar fiind incepatoare in acest domeniu imi este mai greu. Nu am reusit sa definitivez nicio procedura. daca sunteti de acord sa ma ajutati, adresa mea este aceasta: geovani051985@yahoo.com. Va multumesc anticipat.