avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 542 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... proceduri operationale pt Compartimentul resurse umane
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

proceduri operationale pt Compartimentul resurse umane

Va rog sa-mi trimitetri cateva modele de proceduri operationale pentru compartimentul resurse umane
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:07, 1 Septembrie 2017
Si eu as fi interesata de acest subiect !!!!!!!! Cum v-ati rezolvat problema ...va multumesc din Focsani
Daca imi trimiteti o adresa de mail ... va pot ajuta eu cu astfel de proceduri , pe care le puteti adapta la societatea dvs. ... :)
iti multumesc in mod deosebit ...adresa mea de e-mail lusha38@yahoo.com
Lusa_tanase a scris:

iti multumesc in mod deosebit ...adresa mea de e-mail lusha38@yahoo.com



v-am trimis pe mail ... :)
Va rog din tot sufletul si eu am nevoie de aceste proceduri. Acum lucrez si eu la ele dar fiind incepatoare in acest domeniu imi este mai greu. Nu am reusit sa definitivez nicio procedura. daca sunteti de acord sa ma ajutati, adresa mea este aceasta: geovani051985@yahoo.com. Va multumesc anticipat.

Alte discuții în legătură

Po resurse umane ContSters135086 ContSters135086 Buna ziua , Va rog sa-mi trimiteti si mie un model de registru riscuri pt activitatea de resurse umane completat si PO pt compartiment Va multumesc ... (vezi toată discuția)
Proceduri operationale resurse umane n_mirela n_mirela Buna ziua, va rog daca se poate am si eu nevoie de model de proceduri pe resurse umane suntem institutie publica de stat si daca se poate si un model de ... (vezi toată discuția)
Proceduri operaþionale camiviorel camiviorel Bună ziua, mă puteţi ajuta şi pe mine cu un model de proceduri operaţionale pentru resurse umane şi SSM. Adresa mea de mail este cami_viorel@yahoo.com. ... (vezi toată discuția)