avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1070 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Calculul indemnizatiei de CC
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Calculul indemnizatiei de CC

Buna ziua, as dori sa stiu daca se ia in calcul pentru indemnizatia de crestere copil si sporul de insertie (pe care am avut in ultimele 12 luni anterioare nasterii copilului). Multumesc!

Alte discuții în legătură

Indemnizatia de crestere a copilului ioanaiacobas ioanaiacobas Buna ziua Eu sunt in concediu de crestere a copilului, dar doresc sa imi reiau activitatea incepand cu 1.01.2013. In acest caz beneficiez de stimulent de ... (vezi toată discuția)
Buna ziua ,am un dosar de indemnizație crestere copil care a ... Andrada1995 Andrada1995 Buna ziua ,am un dosar de indemnizație crestere copil care a fost respins pe motiv ca am 5 fracții de luna și nu 3 cum prevede legea ,întrebarea mea este ... (vezi toată discuția)
Indemnizatie concediu crestere copil Geea16 Geea16 Buna ziua, Va rog sa ma ajutati cu o informatie. Avand in vedere ca indemnizatia de crestere a copilului se calculeaza in functie de veniturile nete ... (vezi toată discuția)