Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... mostenire Cadrilater
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

mostenire Cadrilater

Cunoaste cineva un avocat cu experienta in mosteniri zona Cadrilater?
Regulament Forum

2.6. In forum nu se stabilesc relatii profesionale intre cel care intreaba si cel care raspunde, cererile si ofertele de consultanta se fac in 3 moduri:
- prin intermediul mesageriei private,

- prin alegerea unui consultant din Catalog
www.avocatnet.ro/content/con...

sau

- prin trimiterea unei cereri de oferta la Bursa consultantilor.
www.avocatnet.ro/content/bc|...