Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Parola revisal pierduta
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Parola revisal pierduta

Buna ziua

Cum se poate obtine parola revisal in cazul in care s-a pierdut cea initiala?

In vederea obtinerii unui nou nume de utilizator si a unei noi parole trebuie sa va adresati la sediul inspectoratului teritorial de munca in a carui raza teritoriala angajatorul isi are sediul sau domiciliul, cu urmatoarelor documente:
a) solicitare scrisa pentru eliberarea numelui de utilizator si a parolei;
b) imputernicire semnata si stampilata de angajator, in cazul in care persoana care solicita obtinerea numelui de utilizator si a parolei este alta decat reprezentantul legal al angajatorului;
c) copie de pe certificatul de inmatriculare;
d) copie a actului de identitate al persoanei imputernicite.