Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Decontare naveta in administratie publica
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Decontare naveta in administratie publica

Sunt consilier la primarie si fac naveta din alta localitate aflata la 25 km.Va rog sa-mi spuneti daca exista cadru legal pentru decontarea navetei?
Nu există.Citiți și acest topic:
www.avocatnet.ro/content/for...