avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 495 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... European Business Number
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

European Business Number

Am primit de la companie (fantoma) din Hamburg o notificare pt inregistrarea in EBN (European Business Number), dupa care m-am trezit cu o factura de 677 euro. Cum scap de ei? (inteleg ca nu sunt singurul)

Alte discuții în legătură

European business number bap2006 bap2006 Buna ziua, ce stiti despre European Business Number? Am primit pe adresa firmei o scrisoare de la o entitate juridica din Germania, care solicita datele ... (vezi toată discuția)
Ce stiti despre european business number? dac94 dac94 Am primit pe adresa firmei o scrisoare de la o entitate juridica din Germania, care solicita datele firmei pentru a atribui un European Business Number (EBN). ... (vezi toată discuția)
Ebn ada transcom ada transcom Buna seara sint Marian Dumitru administratorul firmei SC ADA TRANSCOM am primit o adresa de la ebn prin care solicita sa raspund cu adresa firmei pentru ... (vezi toată discuția)