Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate informatie detarare autoutilitara
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

informatie detarare autoutilitara

Buna seara.
As dori daca se poate o informatie poate stie cineva daca se poate detara o masina autoutilitara iveco dayli de 5 to la 3.5 to
Va multumesc anticipat
Da, se poate.
Te rog ajuta ma si pe mine ( cyan ) cu acesta Informatie , am 3 iveco Daily 2006 tarate
Buna ziua, si eu caut sa detarez un Renault Mascott. Stie cineva daca intradevar se poate detara o autoutilitara cu masa proprie de 2900kg de la peste 3,5 t masa totala, la pana in 3,5 t masa totala?
cyan a scris:
Cum se poate?
Da, se poate.