Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Intrebari privind sustinatorul legal
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Intrebari privind sustinatorul legal

Buna seara, as avea si eu nevoie de niste informatii. De cine sunt numiti sustinatorii legali si in baza caror documente ? Daca legea reglementeaza o varsta pana la care sustinatorii legali pot fi numiti ? Multumesc anticipat ! Rog sa se mute subiectul intr-o alta categorie daca s-a pus gresit.
Traian22, utilizator