Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii revisal 1.0.0
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

revisal 1.0.0

buna ziua,
ca multi altii am nevoie de instalarea veriunii 1.0.0 a progr Revisal, pentru o preluare
va rog ajutati-ma.
multam fine
incercati pe www.inspectiamuncii.ro

succes!
MULTAM, dar asta a fost primul pas pe care l-am incercat... din pacate pt mine ma duce direct la 2.0.6...deci ma repet am nevoie de 1.0.0 pt a prelua o baza de date#-o
lasati-mi o adresa de mail si vi-l trimit eu :)
Multumesc
alberian6@yahoo.com
am trimis mail-ul :)