Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

revisal

salut. Se pare ca nu sunt sigura cu probleme legate de acest Revisal. As dori si eu varianta de instalare Revisal v 1.0.0., fara ea nu pot face preluare de date si nu o gasesc nicaieri. Adresa mea este chirchisoiu@yahoo.com . va multumesc mult.
Verificati-va mail-ul , am trimis acest program ...:)
ACEEASI PROBLEMA O AM SI EU, NU POT FACE PRELUAREA, DECI MI AR FI SI MIE FOARTE UTILA VERSIUNEA, SE POATE SA MI O TRIMITETI SI MIE VA ROG . ADRESA DE MAIL B25BUG@YAHOO.COM
1. Incercati sa nu mai scrieti cu majuscule , este o incalcare a Regulamentului de postare ...

2. Banuiesc ca adresa de mail se scrie cu litere mici ...:)
te rog daca ai primit primit programu cu revisal v.1.0.0 trimitemi si mie ca nu pot sa lucrez cu multe multumiri , adresa mea de mail ,, ghiurlucanamaria@yahoo.com,, daca ai putea mai repede tias fi recunoscator
verificati-va mail-ul ... am trimis programul :)