avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 722 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Salarizare bugetari legea250/2016
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Salarizare bugetari legea250/2016

Buna ziua, conform legii 250/2016 la o unitate de asistenta- sociala, este corect sa incadrez "asistenta medicala sef" la functia "coordonator personal de specialitate "? Sau trebuie sa o incadrez la "asistent medical principal "....diferenta de salariu este majoră. Multumesc!

Alte discuții în legătură

Salarizare in sanatate Stefania175 Stefania175 Care este salariul de baza la care ar fi trebuit sa fiu incadrata conform OUG, din 01.08.2016 la functia de asistent medical sef cu vechime 24 ani si 11 luni, ... (vezi toată discuția)
Marirea drepturilor salariale clava clava as dori si eu un exemplu de cerere pentru o marire de salariu (vezi toată discuția)
Marire salariu oana8989 oana8989 buna ziua.dupa noua lege a salarizarii asistentele de la cabinetul scolar ce apartine de primarie vor avea acelasi salariu cu cele de la spitalul ... (vezi toată discuția)