Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Raportare 392 B
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Raportare 392 B

Buna ziua,pentru anul 2016 se mai depune raportarea 392 B ?Va multumesc
Nu. A fost suspendata depunerea declaratiilor 392A si 392B pana la 31.12.2019.