Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Stergere intrebare
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Stergere intrebare

Buna ziua! Cum pot sa sterg o intrebare adresata pe forum? Am dat ceva detalii in mesaj si nu vreau sa vada anumite persoane care viziteaza site-ul. Va multumesc!
Buna seara,

Topicurile se sterg doar daca nu au raspunsuri.
Totusi, trimiteti-mi link la subiect ca sa vedem ce se poate edita.