Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Alcool La Volan
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Alcool La Volan

Buna ziua in data de 9 noiembrie 2016 mam urcat baut la volan dar nu am apucat sa merg si am fost oprit de un echipaj rutier.am fost dus la analize am suflat in etilotest si mia iesit 0.64.in sange 1.20.acum astept sa fiu chemat in instanta .nu am mai avut nici un fel de probleme pana acum.ce pronostic urmeaza sa primesc .Va multumesc.
Fara nici o suparare ... dar cele 2 hotarari urgentate nu cred ca vor fi niciodata aplicate.
Si eu as beneficia de una din ele ... dar Romania niciodata.

[Pe AvocatNet ignoram zona politica. Va rugam sa faceti la fel.]
Admin, administrator
Da si eu ma gandesc ca nu vor fii acceptate sper totusi ca pkate am noroc si scap mai usor nu am avut accident nu mam certat cu politia a fosc cat mai simplu doar ca eram baut in rest nimic.