Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... spatiu comercial
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

spatiu comercial

daca intr.un spatiu comercial la parterul unui bloc se schimba afacerea din cabinet medical in fast good , mai e nevoie din nou de sprobarea vecinilor?
Da.
Multumesc! In cazul unui fast food e nevoie de la toti vecinii de pe scara sau numa de la cei cu perete comun?