Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Se mai poate recupera taxa auto?
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Se mai poate recupera taxa auto?

Buna seara
Se mai poate recupera taxa auto care a fost plătită de primul proprietar dar acum Masina este trecuta pe numele meu și taxa este nerecuperata. Aștept răspuns
Se poate .