avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 771 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Arhiva
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Arhiva

Unde pot găsi arhiva SC Trustul Construcții Carpați SA
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:41, 22 Ianuarie 2017
Luati legatura cu VALOR SPRL lichidatorul judiciar al TC CARPATI SA , cu sediul in Bucuresti, sector 1, str. Ion Campineanu nr. 31, bl. 4, sc. 2, ap. 20
[ link extern ]
Ultima modificare: Duminică, 22 Ianuarie 2017
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua. unde pot solicita adeverinta pentru grupa. in anul ... Matei Pintilie Matei Pintilie Buna ziua. Unde pot solicita adeverinta pentru grupa. In anul 1983, am fost angajata la Trustul de Constructii CARPATI, ipsosar modelator Plalatul Cotroceni si ... (vezi toată discuția)
Adeverință de la sctc carpati sa în perioada 95 96 la casa poporului Marin15 Marin15 Am lucrat la sctc carpati sa în perioada 95 96 la casa poporului, de unde pot ridica o adeverinta (vezi toată discuția)
Vechime in munca stefan.ursache stefan.ursache Tatal meu a ajuns la varsta pensionarii ,si a lucrat inainte de 1989 la Trustul de Constructii Carpati din Bucuresti si la Cooperativa Constructorul din ... (vezi toată discuția)