Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale lnfiintare microintreprindere
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

lnfiintare microintreprindere

Buna ziua. vreau sa infiintez microintreprindere, librarie. puteti sa-mi spuneti cat ar dura procesul? adica cat dureaza pana pot incepe activitatea. mi-e teama sa nu platesc prea multe luni chirie pe spatiu si sa dureze prea mult pana incep. nici nu stiu. de unde sa incep.
ce autorizatii imi trebuie pentru functionare?
stelutanicoleta, utilizator