Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Urgență
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Urgență

Bună! Fratele meu in vârstă de 23 de ani a comis pe teritoriul Italiei 5 furturi împreună cu alte 4 persoane ! Este deja inchis de 6 luni si procesul il are debia in aprilie ! La ce pedeapsă să ne asteptăm Va rog să-mi spuneți! :(

Depinde de instanța de judecată și de țara în care este judecat.