Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii ADRESA DE EMAIL @AVOCATNET.RO?
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

ADRESA DE EMAIL @AVOCATNET.RO?

am abonament valabil a Content practic , am dreptul la adresa @avocatnet.ro? daca da , unde e sectiunea asta exact pentru adresa?mersi mult, mates=D>
Asa cum am anuntat in emailul de prezentare a ofertei, sistemul va fi operational incepand cu 1 ianuarie 2005. La acel moment, o sa primiti un email prin care vi se explica toti pasii prin care va puteti alege adresa de email "@avocatnet.ro".

Va multumesc pentru interes.