Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... VECHIME IN MUNCA
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

VECHIME IN MUNCA

O persoana incadrata cu contract de munca, ca si insotitor pentru o persoana cu handicap beneficiaza de spor de vechime daca este pensionar la limita de varsta?
Beneficiaza de spor de vechime, intrucat are calitatea de salriat.