Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... FISA POST sef sectie croitorie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

FISA POST sef sectie croitorie

Am nevoie de o fisa post pentru sef sectie croitorie,. In COR am gasit doar sef atelier sau sef sectie...Nu este specificat ptr. ce sectie sau atelier anume, e la modul general... Ce-mi recomandati?
Este un atelier de croitorie care face reparatii, comenzi imbracaminte.. etc.
Nici nu are cum sa cuprinda ceea ce doriti .. codul COR pentru sef sectie il puteti folosi , iar in fisa postului se stabilesc atributii legate de sectia croitorie.

Vedeti daca va ajuta acest link:
[ link extern ]