avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 170 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... FISA POST sef sectie croitorie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

FISA POST sef sectie croitorie

Am nevoie de o fisa post pentru sef sectie croitorie,. In COR am gasit doar sef atelier sau sef sectie...Nu este specificat ptr. ce sectie sau atelier anume, e la modul general... Ce-mi recomandati?
Este un atelier de croitorie care face reparatii, comenzi imbracaminte.. etc.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 14:10, 23 Februarie 2017
Nici nu are cum sa cuprinda ceea ce doriti .. codul COR pentru sef sectie il puteti folosi , iar in fisa postului se stabilesc atributii legate de sectia croitorie.

Vedeti daca va ajuta acest link:
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fisa post Vilcu Gina Vilcu Gina Buna ziua.Va rog frumos daca ma puteti ajuta cu o fisa de post pentru sef atelier reparatii de uz casnic,curatatorii si alte servicii pentru populatie pozitia ... (vezi toată discuția)
Cod caen pentru atelier retusuri ina 64 ina 64 Buna ziua , daca vreau sa deschid un atelier de retusuri, modificari imbracaminte ce cod CAEN trebuie , cumva 9529 - repararea articolelor de uz personal si ... (vezi toată discuția)
Fisa postului judytha_b judytha_b Buna ziua, ma poate ajuta cineva ce elemente trebuie sa contina obligatoriu fisa postului ? (ma refer la nume,functie,cod cor,atributiuni,etc) de cine trebuie ... (vezi toată discuția)