avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 293 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... obligativitate pentru analiza de risc la securitatea ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

obligativitate pentru analiza de risc la securitatea fizică???

buna ziua,
spuneti-mi va rog, daca am o societate comerciala (CABINET VETERINAR mai exact) sunt obligata sa fac fac proiect de analiza de risc la securitate fizica? Mentionez ca am doar camere de filmat, nu paza fizica. Multumesc

Alte discuții în legătură

Analiza de risc la securitate fizică adrianacali adrianacali Buna ziua! Un cabinet medical individual (forma de organizare PFA) este obligat sa elaboreze analiza de risc la securitate fizică, conform legii ... (vezi toată discuția)
Evaluarea riscului la securitatea fizica nicosim nicosim Buna Ziua, As dori sa stiu daca cabinetele medicale individuale ( PFA) sunt obligate de aceasta prevedere legala(H.G. nr. 301/2012 pentru aprobarea Normelor ... (vezi toată discuția)
Instructiuni mai 9/2013 - metodologie efectuare analize de risc robertmihairadu robertmihairadu Buna ziua, Cine ma poate ajuta, va rog. Instr. MAI nr. 9/2013, conf Legii 333/2003, prevad intocmirea \\"metodologiei de efectuare a analizelor de risc\\" in ... (vezi toată discuția)