Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Informatii despre start up nation
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Informatii despre start up nation

Buna seara.Oare ma poate ajuta cine cu mai multe informatii despre start up nation si daca e un program ok?Ma intereseaza pentru infiintarea unei firme de transport eu avand deja experienta in domeniu si o baza de date cu,clienti precum si niste contracte in acest domeniu
Orice informatie e bine primita sau sfat.Daca de asemenea a facut cineva un dosar de acest gen e bine primit sasi dea cu parerea
Adresa mail contact
Transport.marfa@hotmail.com
~ Conținut șters la cerere ~
Va multumesc pentru raspuns doamna Paunescu.Oare stiti pe cineva care ar putea sa faca un astfel de dosar?
Amiral consulting (0742) 106 298- Dl Oltei