Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... legislatie
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

legislatie

cum gasesc o lege in portal?
ma intereseaza legea 76/2002 cu toate modificarile ulterioare

adrianaltius, utilizator
Legea nr.76/2002 privind sistemul asigurarilor pentru somaj si stimularea ocuparii fortei de munca

[ link extern ]
multumesc mult