avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 971 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... taxa teren certificat de handicapat nerevizuibil
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

taxa teren certificat de handicapat nerevizuibil

Doresc sa stiu de ce trebuie sa platesc taxa de teren daca am depus certificatul de handicap nerevizuibil.

Alte discuții în legătură

Anulare certificat de boala nerevizuibil galatanu1981 galatanu1981 buna ziua ma numesc dobrescu adrian am o problema de sanatate in 2004 am fost diagnosticat cu oligrofenie gradul II NEREVIZUIBIL in piatra neamt, am depus ... (vezi toată discuția)
Data dobandirii handicapului Mitu_Constantin Mitu_Constantin Sunt incadrat in grad de handicap accentuat nerevizuibil , va rog sa m-a lamuriti cu privire la rubrica DATA dobandirii handicapului din Certificatul de ... (vezi toată discuția)
Valabilitatea certificatului de handocap Simona0505 Simona0505 Locuiesc in Bucuresti sector 3 asadar apartin de DGASPC sector 3. Certificatul meu de handicap mi-a fost eliberat cu o valabilitate de 12 luni asta in ... (vezi toată discuția)