avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 522 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Teren L15/2003
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Teren L15/2003

daca sotia mea a avut in proprietate un apartament achizitionat inainte de casatorie, pe care l-a cedat bancii (credit in CHF) dupa 9 ani si 8 de la casatorie, eu pot sa depun dosar pentru repartizarea unui lot de teren in baza legii 15/2003?

mentionez ca eu personal nu am avut niciodata in proprietate o locuinta sau un teren.

Alte discuții în legătură

Legea 15/2003 privind sprijinul acordat tinerilor pentru construirea unei locuinţe proprietate personală KiralyOtto KiralyOtto Buna ziua, Doresc sa prezint urmatoarea situatie: 1. In anul 2016 (luna noiembrie), impreuna cu sotia mea, am depus dosarul in baza legii 15/2003 privind ... (vezi toată discuția)
Legea 15/2003 privind sprijinul acordat tinerilor pentru construirea unei locuinţe proprietate personală KiralyOtto KiralyOtto Buna ziua, Doresc sa prezint urmatoarea situatie: 1. In anul 2016 (luna noiembrie), impreuna cu sotia mea, am depus dosarul in baza legii 15/2003 privind ... (vezi toată discuția)
Familie vasiliuflorentina vasiliuflorentina sunt casatorita, am un copil de un an si sunt din municipiul tecuci.as dori sa stiu ce acte trebuie pt alocarea unui teren pt casa si daca se mai da.momentan ... (vezi toată discuția)