Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Sarbatori fericite!
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Sarbatori fericite!

Sarbatorile pascale sa va aduca lumina in inimi, pace in suflete si noroc in vieti!
Hristos a inviat!
Sarbatori fericite alaturi de cei dragi!
Adevarat a inviat!
Cristos a inviat! Paste fericit!
Cristos a inviat, sarbatori pascale cu multa fericire si pace in suflete !
Hristos a înviat! Paște fericit și toți cei dragi să vă fie alături!
Adevarat a inviat!
La multi ani!