Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... arhive carti de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

arhive carti de munca

Buna ziua,locatia arhivei IMEB de unde pot scoate o adeverinta cu grupa de munca ?
Puteti sa va adresati :
- Arhivelor Nationale Direcţia Municipiului Bucureşti
Adresa: Bucureşti, Calea Văcăreşti, nr. 470, sect. 4.
Telefon Relaţii cu Publicul: 021/332.07.71021/332.07.71
Fax Secretariat: 021/332.52.35
E-mail: smban@arhivelenationale.ro

sau

- UMEB SA
Adresa: Romania, Bucuresti, Sector 6, Bd. Timisoara, Nr.104A, cod: 061334
Telefoane: +40 31 425.12.02, +40 31 425.12.03
Fax: +40 31 425.12.01
E-mail: office@umeb.ro
Vreau sa mi recuperez carte de munca am lucrat la A C M 4 Piata Uniri pana in anul 1988.Va multumesc
ANTREPRIZA CONSTRUCTII MONTAJ NR.4 BUCURESTI SA
Adresa: Str. FRUMOASĂ nr.20 , Bucureşti, sect 1

sau

Str. Barasch Iuliu, 4A, Bucuresti-Sector 3, Bucuresti, 30791, București
Buna ziua .nu stiu daca ai i se pun intrebarile sar o sa incerc cu aperanta ca imi va raspunde cineva.unde gasesc date despre arhiva energoutilaj bucuresti
Costibamsecostibamse, utilizator
In urma fuziunii prin absorbtie cu ELJ Automotive SA, incepand cu 2014, SC Energoutilaj SA a devenit ELJ Automotive SA Sucursala Bucuresti