Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Reclamație vanzare etnobotanice
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Reclamație vanzare etnobotanice

Buna ziua! Daca cunosc unde se cand droguri si fac o reclamație pot intra la complice ? Ce pot păți?
Nu intrati in calitate de complice daca nu aveti nicio implicatie in trafic.
Veti fi denuntator.