Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Postare facebook
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Postare facebook

buna ziua. acum 3 ani am distribuit pe un grup de 30 de persoane, de pe facebok, o postare in care un coleg de clasa fusese prins de politisti pentru trafic de droguri(aparut in ziar online), fara sa aduc alte cuvinte. Rescpectiva persoana ma amenintat cu bataie eu stergand postarea respectiva, dar salvand mesajul cu acea amenintare.

M-a mai amenintat spunandu-mi pe privat, ca sunt un sobolan, ca tatal lui care este politist ma va scoate de la facultate, si ma va trimite in judecata pe civil , unde ma va face sa raman fara nimic, fara bani de paine, - si aceastea au fost salvate. Ma jignit pe contul personal de facebook , scriindu-mi la o postare publica, injurii si calomnindu-ma. Ce as putea face?

El , ar putea intenta ceva impotriva mea, luand in considerare faptul ca a spus scopul trimiterii mele.
ContSters427991, utilizator
NU aveti ce sa mai faceti nici dvs, nici el. Dati uitarii si alegeti-va prieteni cumsecade.