Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Comercializare sirop lavanda
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Comercializare sirop lavanda

Buna ziua, m-ar interesa pentru a putea comercializa siropul de lavanda produs de mine ce formalitati trebuie facute? Detin doar un atestat de producator de lavanda.
CercejaElena, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~
Nu detin PFA sau II, doar certificat de producator de lavanda, si carnetul acela de comercializare care se emite anual odata cu certificatul de producator.