Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Spania!Carduri!Legile! Pedeapsa!
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Spania!Carduri!Legile! Pedeapsa!

Salut! Am nevoie de ajutorul vostru! Un prieten , a fost plecat in Spania , acolo a comis fapta ,,frauda(clonare) cu cardurile ''nu stiu exact da stiu ca este vorba de carduri si il tin in PENITENCIAR MADRID 6 , de cand este acolo a trecut o luna si 2 saptamani ,cei de la PENITENCIAR nu ii spun nimic ,nici dece este acolo ,nici cat o sa raman ,absolut nimic ,vreau si doresc sa aflu cum il pot ajuta sa ii dea drumu de acolo .Avand in vedere ca el nu a fost scos in fata Judecatorului ! Orice afirmatie despre subiect sper sa ma ajute .Va multumesc!
Daca aveti bani, ii platiti un avocat, altceva nu vad ce ati putea face.

Atentie ca se practica escrocherii pe tema asta (povestea s-ar putea sa nu fie adevarata).