Forum Discuţii juridice Proprietate industrială şi ... Statut
Discuție deschisă în Proprietate industrială şi intelectuală. Adică mărci, invenţii, drept de autor şi altele

Statut

Buna ziua.
Care este forma juridica cea mai avantajoasa sub care pot activa ca artist? Sustin concerte la diverse evenimente si trebuie sa emit factura.
Care sunt taxele pentru astfel de servicii?
Multumesc
~ Conținut șters la cerere ~