Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... PFA in sistem real. Deduc CASS in 2016
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

PFA in sistem real. Deduc CASS in 2016

PFA , profesie liberala, cu determinarea venitului net in sistem real mai poate deduce CASS în 2016?
Aveti instructiunile de completare valabile la d200 care se depune in acest an pentru situatia anului 2016. O sa faca calculele (deducerea) cei de la finante si o sa primiti acasa decizia.
Multumesc!